Latvijas Pasākumu forums ir Latvijas pasākumu nozares speciālistu pieredzes apmaiņas un zināšanu pilnveides platforma. Latvijas Pasākumu foruma dalībnieki ir jomas speciālisti: teorētiķi un praktiķi, privātā un publiskā sektora pārstāvji, valsts un pašvaldību kultūras iestāžu darbinieki, pasākumu organizētāji, producenti, pasākumu norišu vietu pārstāvji, nozares pakalpojumu sniedzēji un piegādātāji, kā arī citi nozares uzņēmumi un iestādes.

2021. Gada Pasaules čempionātu hokejā atceroties.

Latvijas Pasākumu foruma Pasākumu stundas 2. sezonas beigās - pavasarī - solījām, ka pēc čempionāta beigām atkal satiksimies virtuāli ar IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2021 orgkomitejas vadītāju Edgaru Bunci. Solījumi ir jāpilda un tādēļ Pasākumu stundā šoreiz ar laika nobīdi vērtēsim, kā notika čempionāts, ieskatīsimies tā aizkulisēs, runāsim par Latvijas iespējām lielu starptautisku pasākumu organizēšanā un, protams, arī par to, kas jauns Rīgas “Dinamo”.

Kā nosvinējām latvijas 103. Dzimšanas dienu. Apskats.

Kā šogad ar valsts noteiktajiem ierobežojumiem notika Latvijas 103. dzimšanas dienas svinības? Vai visi ierobežojumi un aizliegumi tika ievēroti un vai pa vidu tam visam izdevās rast svētku sajūtu? Kāds ir pasākumu nozares profesionāļu un ekspertu skatījums uz nule kā pavadītajiem svētkiem un kādi nākotnes plāni - nu jau Latvijas 104. dzimšanas dienu gaidot.

Kā svinēsim novembra svētkus 2021. Gadā?

Piektdien atkal tiekamies Pasākumu stundā! Novembrī Latvijā svin Lāčplēša dienu un Latvijas Republikas Proklamēšanas dienu. Kā Latvijā atzīmēsim patriotiskos notikumus? Kādus rīcības scenārijus pasākumu un notikumu norisei izskata Latvijas pilsētas? Uz sarunu Latvijas Pasākumu foruma Pasākuma stundā aicināsim Latvijas pilsētu kultūras dzīves organizēšanas profesionāļus no Rīgas, Liepājas, Ventspils, Jēkabpils un Rēzeknes.

Ko komandantstundas laikā dara mūziķi?

Runājām ar Citi Zēni Jāni Pētersonu, KATŌ un VERY COOL PEOPLE Elvijs Grafcovs. Kā sokas mūziķiem komandantstundas laikā un kas tapis pandēmijas ierobežojumu laikā? Vai ZeBrene dosies turnejā kopā ar Kato, cik straumējumus 29. oktobrī sasniedzis jaunais "Citu Zēnu" ieraksts un kurās valstīs šovasar uzstājās "Very Cool People"?

Kas notiek korporatīvo pasākumu tirgū?

Kā pie šībrīža ierobežojumiem darbojas korporatīvo pasākumu rīkotāji? Vai šogad notiks gadumijas darbinieku un klientu balles? Vai virtuālās studijas un hibrīdpasākumi korporatīvo pasākumu jomā ir uz palikšanu? Esošo situāciju pētīsim un nākotnes prognozes vētīsim ar korporatīvo pasākumu jomas profesionāļiem.

Kas notiek ar pasākumiem Latvijā?

Kā jūtas Latvijas pasākumu nozare ārpus Rīgas esošo un, iespējams, vēl gaidāmo ierobežojumu laikā? Kāds noskaņojums skatītājiem, kādi plāni norises vietām, ko un kā redzēsim novados ziemā? Runāsim ar pasākumu jomas profesionāļiem no Siguldas, Jelgavas, Liepājas un Ķekavas.

Jauni ierobežojumi nozarei.

Jauna nedēļa un jauni ierobežojumi - Latvijas Pasākumu foruma Pasākumu stundas 3. sezonas 1. epizode ir speciālizlaidums - Latvijas valdība nakts aizsegā pieņem jaunus ierobežojumus un pasākumu nozares profsionāļi - nozares biedrību un nodibinājumu pārstāvji ir sanākuši kopā, lai runātu par to, kas notiek ar nozari 2021. gada 8. oktobrī.