Rock'n'Berries

Grupa Rock’n’berries dibināta 2013.gadā, pārstāv pop/rock žanru. Iecienīti kāzu un korporatīvo pasākumu mūziķi. 2016.gadā klajā laiž debijas albumu “Smoothie Call”, kas nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons 2017” kā labākais Pop mūzikas albums, savukārt pati grupa – kā gada Labākā debija. 2017.gada sākumā veiksmīgi iekļūst Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases “Supernova” ceturtdaļfinālā. 

Grupa piedalījusies festivālos Saldus Saule, Summer Sound, kā arī festivālā Gers. Lietuvā. Priecējuši klausītājus dažādos pilsētu svētkos, iesildījuši vietējās hokeja komandas fanus Arēnā Rīga, izklaidējuši pasažierus uz kruīza prāmja “Tallink”, kā arī 3 mēnešu garumā rūpējušies par muzikālo noformējumu izklaides iestādēs kūrorta pilsētā “Sunny Beach” Bulgārijā.

Grupas repertuārā iekļautas gan populāru dziesmu kaverversijas, gan grupas oriģinālmūzika. Izpilda dziesmas latviešu, angļu un krievu valodās.

Audiokvartāls

"Audiokvartāls" sastāvā ir četri mūziķi - Ivars Ozoliņš (basaģitāra,vokāls), Arnis Ozoliņš (el.ģitāra), Ludvigs Lielauss (sitaminstrumenti), Juris Ludženieks (taustiņinstrumenti). Kopš 2014. gada Grupai ir bijušas vairāk kā 100 uzstāšanās visā Latvijā - mazākos un lielākos festivālos, pilsētas svētkos, kā arī lielākajos Latvijas klubos. "Audiokvartāls" saņēmis atzinību "Latvijas Universitātes" jauno grupu konkursā "Hadrons", piedalījies “Radio SWH” raidījumā "Priekšnams", kur izpelnijies raidījuma vadītāju simpātiju balvu, kā arī iekļuvusi "LTV Supernova" 2. Kārtā. "Audiokvartāls" uzstājies grupas “Tumsa” 20. gadu jubilejas tūres noslēguma koncertā, kā arī "Rīgas Dinamo" spēļu laikā. Grupas radītās dziesmas skanējušas "Radio SWH", "Pieci.lv", "Radio Tev", "Latvijas radio 2" un citur.

SUB SCRIPTUM

Čaļi no Madonas, kas izkāpuši no orķestra bedres, izdomāja spēlēt Roku.

"Mēs uzstājamies visur, esam pat spēlējuši Zirgu Stallī, ja neticat, ierakstāt Youtube: Sub Scriptum - Pajāt.." tā stāsta grupas dalībnieki. “Koncerti ir pieejami visiem, tiešām.. Un mums nav Pajāt, tieši tāpēc jau otro gadu pēc kārtas veidojam Labdarības tūri pa bērnu namiem. 2018. gadā ciemojāmies pie 7 bērnu namiem, kur bērniem sniedzām arī nelielu mūzikas stundu, pamācījām spēlēt gan instrumentus, gan savas dziesmas, nodrošinoties, ja nu uz kādu koncertu solistam ciet kakls vai ģitārists aizmirst melodiju”. Singli, ar kuriem mūsu gadsimtā visveiksmīgāk izdevies iekarot skatītāju sirdis, ir "21.gs. mode" un "Viegli Ievainots".

JAKOB NOIMAN FESTIVAL BAND

Jakob Noiman Festival Band spēlē kopā vairākus gadus (kopš 2009) un, kā viņi paši par sevi saka: "katrs koncerts ir piedzīvojums tā dalībniekiem - ja tajā nebūs prieka, mēs apsolāmies beigt spēlēt - uzreiz, tajā pašā mirklī. Lai gan žanriski esam mazliet iestrēguši Klezmera un Balkānu tautu mūzikas fāzē, pamanāmies veldzēties arī citos žanros. Žanru koncepcijā ir tikai viens kritērijs, - spēlēt to, kas tajā brīdī aizrauj. Kad mūs spēj aizraut džeziskākas intonācijas, tad piesaistām arī mūsu smalko līniju dziedātāju Ivetu. Spēlējam arī šo to no rokmūzikas vēstures vai arī kādu latviskāku kompozīciju, arī tautasdziesmas, piemēram." Mūziķi nekautrējās piedāvāt arī oriģinālkompozīcijas no kurām zināmākās ir iekļautas Jaunā Rīgas Teātra repertuārā.

Andrejs Osokins

Pasaulē pieprasītais latviešu pianists un pasaules nozīmīgāko pianistu konkursu laureāts Andrejs Osokins regulāri uzstājas leģendārās Eiropas koncertzālēs, piemēram, Berlīnes filharmonijā, Royal Festival Hall Londonā, Konzerthaus Berlin, Alte Oper Frankfurtē un La Verdi  Milānā.

Viņa neparasti plašais repertuārs aptver mūziku no Baha un Mocarta caur Šopēnu un Rahmaņinovam līdz pat Geršvinam un Dārziņam.

Latvijas Lielās Mūzikas Balvas laureāts koncertējis kopā ar neskaitāmiem orķestriem - Kremerata Baltica, Francijas Radio filharmonijas un daudziem citiem, sadarbojoties ar mūsdienu spožākajiem diriģentiem.

Osokina skatuves partneru vidū ir operdziedātāja Marina Rebeka, vijolniece Kristīne Balanas, čelliste Margarita Balanas, dziedātāja un pianiste Katrīna Gupalo, horeogrāfe Gabija Bīriņa.

Carnival Youth

Grupa “Carnival Youth” ir viena no veiksmīgākajām jaunās paaudzes grupām ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā – 2016. gada sākumā to apliecināja ansamblim piešķirtā “European Border Breakers” (EBBA) balva. Kopš apvienības dibināšanas 2012. gadā, mūziķi izdevuši EP “Never Have Enough” un pilnmetrāžas albumus “No Clouds Allowed” un “Propeller”, kas apbalvoti ar Latvijas mūzikas ierakstu gada balvām. 2017. gadā grupa izdeva albumu latviešu valodā “Vienā vilcienā”.

Apvienības nozīmīgākie koncerti ir bijuši “NME Club Night” Londonā, festivālos “Open’er” (Polijā), “Sziget” (Ungārijā), “Eurosonic” (Nīderlandē). Mūziķi devušies arī vairākās turnejās Eiropā, kā arī spēlējuši lielākajos festivālos un koncertzālēs Latvijā. 2019.gada 16. augustā iznāks grupas 3.studijas albums “Good Luck”.

ATOM

Grupu ATOM 2018. gada sākumā dibināja producents un basģitārists Ainārs Majors un dziedātājs, komponists Čārlijs Vaskess (Charlie Vasquez). ATOM 2018. gada sākumā izdeva singlu / videoklipu „Mother I Feel You’’, vasarā uzstājās festivālos SUMMERSOUND, Bauska TASTE, Saulkrasti JAZZ, kā arī koncertēja citos Latvijas mūzikas industrijas pasākumos. 2018. gada rudenī tika izdots grupas ATOM koncerta video, kā arī jaunākais singls „Alligator”. Līdzās Čārlijam un Aināram grupā spēlē sitaminstrumentālists Toms Kagainis un vienīgā xsylosynth instrumenta virtuozs Latvijā - Miķelis Dzenuška. Grupa spēlē rock-fusion stilā. ATOM muzikālajā skanējumā saklausāms arī indie, electrojazz un progrock  apvienojums.

Putni

Vokālā grupa PUTNI darbojas kopš 1993. gada. To veido astoņas dziedātājas, kas savu profesionālo meistarību apliecinājušas neskaitāmos festivālos, konkursos un koncertos Eiropā, ASV, Japānā un Austrālijā, reprezentējot mūsu dziedāšanas kultūru līdzās labākajiem Latvijas koriem.

Vokālā grupa PUTNI bija pirmā Latvijā, kas sieviešu vokālo ansambļu muzicēšanā izveidoja jaunu uzstāšanās stilu un ieviesa oriģinālu, mūsdienīgu repertuāru, nevairoties no nopietnām, tehniski sarežģītām kompozīcijām un drosmīgiem eksperimentiem mūzikā, tai pat laikā saglabājot sievišķīgu un pievilcīgu skatuves tēlu.